Niezapomniane przyjęcia weselne

Celebrujcie najpiękniejszy dzień w życiu wTataraku. Stonowane, ciepłe, wnętrza naszej Restauracji, znakomita kuchnia autorska oraz doskonała lokalizacja sprawiają, że jest to idealne miejsce do uczczenia tego szczególnego dnia! Do Waszej dyspozycji oddajemy stylową, przestronną salę restauracyjną oraz przeszkloną oranżerię z widokiem na Jezioro. Kameralny obiad w gronie najbliższych, małe przyjęcie w rytmie slow, czy wesele z zabawą taneczną do białego rana nawet na 100 osób – każde przyjęcie jest inne, ale wszystkie są dla nas wyjątkowe. Zaproście ludzi, którzy są Wam bliscy i cieszcie się tym wspaniałym dniem!

OSTATNIE WOLNE TERMINY W SEZONIE 2023. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

niepowtarzalna atmosfera 

Dbałość o detale

Ślub i przyjęcie weselne to wyjątkowe chwile, dlatego wiemy, jak ważna jest odpowiednia oprawa, która sprawi, że ten dzień zapadnie w pamięci na długo. Nasz Zespół zadba o wszystkie szczegóły, które pozwolą stworzyć niepowtarzalną atmosferę: zastawę stołową, obrusy, specjalnie skomponowane menu, a nawet dekoracje kwiatowe. Na życzenie Pary Młodej możemy zorganizować atrakcje dodatkowe dla Gości weselnych, które uświetnią przyjęcie i dostarczą mnóstwo wrażeń i uśmiechu. 

Uczta dla oka i podniebienia

Menu weselne

Menu to jeden z najważniejszych elementów przyjęcia weselnego. Nasz doświadczony zespół Kucharzy specjalnie na tę okazję skomponował kilka wariantów menu, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Gości. W propozycjach  znajdują się zarówno tradycyjne dania, najnowsze trendy kulinarne, jak i autorskie specjały. 

Jako urozmaicenie dla Gości proponujemy również menu grillowe, które świetnie sprawdza się podczas letnich przyjęć, dodatkowy bufet kolacyjny, czy słodki stół, który będzie cieszył zarówno oczy, jak i podniebienia Waszych Gości.

ceremonia w OTOCZENIU natury

Ślub plenerowy

Urokliwe otoczenie naszej restauracji – wysokie trawy, starodrzew oraz widok na Jezioro Maltańskie do doskonałe miejsce na ceremonię zaślubin. Powiedzcie sobie TAK z dala od zgiełku, w intymnej atmosferze, w pięknych okolicznościach przyrody. Służymy pomocą w aranżacji przestrzeni i organizacji ceremonii zaślubin.